Secco


filtruj / sortuj (pokaż)

SECCO® - chemia i produkty przeciw wilgoci

Marka SECCO® powstała w 2004 roku, wprowadzając na rynek produkty chemii budowlanej, przeznaczone do gruntowania powierzchni i hydroizolacji. Szybko jednak zauważono, że dobre systemy do izolacji przeciw wilgoci potrzebują także elementów uzupełniających. Dlatego jej asortyment został uzupełniony o taśmy, kleje i folie. Do dzisiaj, obserwując zapotrzebowania na rynku budowlanym, marka SECCO® wciąż pracuje nad wdrażaniem nowych rozwiązań uzupełniających, z których chętnie korzystają fachowcy z branży budowlanej.

Kompletne systemy hydroizolacyjne marki SECCO®

Inwestorzy, projektanci i wykonawcy – wszyscy stawiają na produkty marki SECCO®, której oferta składa się z produktów z kategorii chemii budowlanej i dotyczy artykułów systemowych do izolacji. Marka SECCO® to jeden z czołowych graczy na rynku budowlanym, jeśli chodzi o hydroizolację. Jej produkty słyną z wysokiej jakości. Począwszy od siatek z włókna szklanego, przez folie w płynie, taśmy, kleje, zaprawy, folie budowlane z polietylenu, po folie i maty izolacyjne.

Łatwość montażu

W czasie prowadzenie prac budowlanych można natknąć się na wiele trudności, związanych z instalacją poszczególnych systemów i elementów. Jednak prowadzenie prac w kierunku hydroizolacji z produktami marki SECCO® należy do jednych z łatwiejszych zadań na budowie. Produkty tej marki gwarantują sprawne i szybkie zrealizowanie niemal każdej inwestycji. Łatwe użycie i wysoka jakość produktów zapewnia trwałe konstrukcje na długie lata. Gdzie stosuje się te produkty?

Produkty marki SECCO®

Wśród wielu produktów marki SECCO® znajdziesz:

  • folie w płynie,
  • membrany,
  • środki gruntujące,
  • systemy hydroizolacji,
  • kleje i zaprawy,
  • folie polietylenowe o różnej grubości,
  • taśmy uszczelniające,
  • akcesoria montażowe,
  • systemy izolacji dachów,
  • izolacje fundamentów, ścian i podłóg.

Wszystkie produkty tej marki cechuje wysoka jakość i trwałość. Dzięki temu nie musisz martwić się o szybkie zużycie warstwy izolacyjnej. Zabezpieczenie budynku z użyciem produktów marki SECCO® daje dużą pewność bezpieczeństwa na długie lata.

Zastosowanie produktów SECCO®

Marka SECCO® to specjalistyczne produkty do hydroizolacji. Wiele z nich występuje pod postacią foli w płynie, ale także w formie foli budowlanej, wykonanej na bazie polietylenu. O ile tę pierwszą częściej stosuje się jako warstwę zabezpieczającą w pomieszczeniach „mokrych”, takich jak łazienki, kuchnie, piwnice, o tyle folie polietylenowe wykorzystuje się do izolacji fundamentów, ścian i pokrycia dachowego. Często też używa się ich do zabezpieczania kominów i kanałów wentylacyjnych. Dzięki asortymentowi uzupełniającemu można łatwo wykonać kompleksową instalację przeciwwilgociową. Dlatego, jeśli zależy Ci na skutecznej hydroizolacji, to postaw na szeroki katalog produktów tej marki, dostępny w naszym sklepie.