Corotop


filtruj / sortuj (pokaż)

Corotop® - profesjonalne zabezpieczenia dachu

Budowa dachów to nie tylko dachówki ceramiczne czy blacha, wykonanie poszycia wymaga różnych warstw materiałów, które stanowią jego część. Dobrze, jeśli pochodzą od jednego, sprawdzonego dostawcy, jakim jest firma Corotop®. W jej ofercie znajdują się produkty do ochrony dachów przed dostawaniem się wilgoci i wody, a także przed działaniem wiatru.

Jakie produkty oferuje firma Corotop®?

Corotop® to marka, która oferuje kompleksowe rozwiązania do izolacji dachów. Wśród jej produktów znajdziesz membrany dachowe, fasadowe, folie paroizolacyjne i akcesoria niezbędne do ich montażu. Sięgają po nie najbardziej wymagający fachowcy, którzy cenią sobie wysoką jakość i łatwość instalacji tych elementów. Rozwiązania tego producenta obejmują także systemy okapu, ochrony przeciwśniegowej czy komunikacji dachowej, dlatego, jeśli masz w planach wykonanie dachu, to powinieneś zacząć od przyjrzenia się ofercie tego producenta.

Jakie zadania na budowie, możesz wykonać z użyciem produktów Corotop®

Hydroizolacja czy paroizolacja to niezbędne aspekty w budowie każdej połaci dachowej. Z kompletnymi systemami od Corotop® wykonasz je w najlepszy możliwy sposób. Dzięki temu ochronisz dach przed wilgocią czy niekontrolowaną ucieczką ciepła. Nadmiar wilgoci mógłby powodować powstawanie pleśni i grzybów, a tym samym problemy zdrowotne użytkowników budynku i uszkodzenia jego konstrukcji. Dzięki produktom do izolacji Corotop® unikniesz tych problemów.

Decydując się na system ochrony przeciwśniegowej, niwelujesz ryzyko lawiny czapy śniegu, która mogłaby uszkodzić przedmioty znajdujące się w pobliżu budynku. Z kolei inwestując w system komunikacji dachowej, umożliwiasz poruszanie się po dachu w celu jego pielęgnacji, napraw, a także dotarcia do systemów kominowych czy wentylacyjnych. Produkty tej marki odpowiadają więc na wiele potrzeb budowlanych, związanych z pokryciem dachowym.

Czym wyróżnia się Corotop®?

Produkty marki Corotop®, która powstała w 2000 roku, wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością i precyzją wykonania. Innowacyjne technologie, jakie firma wykorzystuje w produkcji membran, dzięki wiedzy ekspertów, pozwalają na uzyskanie produktów o wyjątkowej trwałości. Membrany dachowe nie tylko spełniają swoje podstawowe zadanie w odprowadzaniu pary i antykondensacji, ale wyróżnia je także wysoka wodoszczelność i wiatroszczelność oraz odporność na działanie warunków atmosferycznych. Podobnie jak pozostałych akcesoriów dachowych, dostępnych w ofercie tego producenta. Jeśli zależy Ci na dobrze wykonanym dachu, zdecyduj się na produkty marki Corotop®.